Epoksi Zemin Uygulaması İzmit

  Epoksi, yıllardır pek çok alanda kullanılmış olup, günümüzde zemin uygulamaları alanında çok sık tercih ediliyor. İlk çıktığı zamanlarda inşaat sektöründe, iç ve dış mekanların tasarımında, su ve izolasyon yalıtımında kullanılmaktadır. Günümüzde hala bu alanlarda kullanılmaktadır ve en çok zemin uygulamalarında tercih ediliyor. Sizler de oturduğunuz binaya epoksi zemin uygulaması yaptırmak istiyorsanız Epoksi Zemin Uygulaması İzmit ile görüşebilirsiniz. Epoksi aslında farklı bileşenlerden oluşan bir çeşit boyadır. Bu boya ile gri, açık mavi ve bej olmak üzere 3 farklı renk tonunda zeminlerinizi kaplatabilirsiniz. Anlaşmış olduğunuz firmanın epoksi zemin kaplama kataloğundan çeşitli modellere bakarak kendi zemin tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Epoksi Kısa Sürede Hazır

Epoksi, yukarıda bahsedildiği gibi bir çeşit boyadır ve zemine döküldüğü ilk anda da sıvı haldedir. Hava şartlarına bağlı olarak 1 hafta on gün içerisinde katı hale dönerek basılmaya uygun hale gelir. Sizin istediğiniz zemin modeli de bu süreç içerisinde boya üstüne işlenir. Bir hafta sonunda epoksi kaplama yapılmış zemini kullanabilirsiniz. Epoksi zemin uygulaması pek çok darbeye karşı dayanıklıdır ve aradan uzun yıllar geçtikten sonra bile asla deforme olmuyor ve sapasağlam bir şekilde güzelliğini koruyor. Tasarım kuruduğu ilk gün nasıl duruyorsa diğer günlerde de aynı şekilde duruyor. Bu nedenle pek çok firma tarafından tercih ediliyor. Epoksi zemin uygulaması lekelere karşı da dirayetli olduğu için çıkması en zor lekeleri bile kolay temizlemenize yardımcı oluyor. Bu nedenle sizler de binanıza epoksi zemin kaplaması yaptırmak istiyorsanız Epoksi Zemin Uygulaması İzmit  ile irtibata geçebilirsiniz.

Epoksi Günümüzde Her Yerde

Epoksi, çıktığı ilk günden bu yana pek çok alanda kullanılıyor. Son zamanlarda ise hastane, restoran, kafe, otel, mağaza, galeri, sanayi tesisi, gıda tesisi, okul, kreş ve pek çok evde kullanılıyor. Bakteri üretmeme özelliği ile kullanıldığı alanda hijyenik bir ortam sağlıyor ve bu nedenle kullanan herkes çok memnun kalıyor. Sizler de bulunduğunuz mekâna epoksi zemin uygulaması yaptırmak istiyorsanız Epoksi Zemin Uygulaması İzmit ile görüşebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.