2008 yılında epoksi zemin kaplama ve yalıtım sektöründeki faaliyetimize başladık. Kısa zamanda büyüyerek yurt içi ve yurt dışında kaliteli hizmetlere imza attık. Yalıtım ve zemin kaplama ile ilgili tüm yenilikleriyle gündemi takip edip uygulayarak bir vizyon belirledik. Kullanıyor olduğumuz yeni araç gereçlere her zaman yenilerini ekleyerek gelişmeye devam ediyoruz. Şirketimiz Dünya devi şirketlerin bayiliklerini alarak ürün yelpazesini genişletmiş, yenilikçi ve konusunda profesyonel ekip arkadaşlarına istihdam sağlayarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini daima arttırmayı hedefliyoruz.

  • Gebze Epoksi Uygulama Firması, kurulduğu günden itibaren gelişen teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak üretim yapmak, konu ile ilgili global hizmetler sunmak üzere faaliyetlerine devam etmektedir.
  • Gebze Epoksi Uygulama Firması olarak yenilikçi hizmet anlayışı ile ürün ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunarak, global çapta poliüretan ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz.
  • Gebze Epoksi Uygulama Firması‘nın başlıca prensibi; en kaliteli ürün ve hizmetleri son teknolojiden faydalanarak daima en uygun fiyat aralıklarında müşterilerimize sunmaktır.