Gebze Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Bizden Haberler

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları  yapımda ilk aşamada sıvı halde bulunur. Bu da bizlere pürüzsüz bir yapı sağlar. 24 saat sonra üzerine basılabilir hale gelir. 7 ila 14 gün aralığında tamamen sertleşir ve katılaşıp istediğimiz yapıya gelir. Çok sert ve güçlüdür. Bunun dışında diğer kaplamalara göre çok daha hijyeniktir ve antibakteriyeldir. Firmamızın kullandığı tüm ürünler kesinlikle çevre dostudur. Firmamızın en temel 2 ilkesi çevreye zarar vermemek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Epoksi uygulaması uygulanan zeminlerde solma olmaz ve renk skalası çok geniştir. Kolay temizlenebilir ve özelliklerini uzun süre içinde kaybetmez. Aşınmaya karşı yüksek direnç göstermesi ile uygulama alanı genişler ve insanların tercihlerinde üst sıralarda yer alır. Epoksi malzemesinin yapışma özelliği de günümüzde sık sık kullanılmaktadır. Yapışma özelliği ile iki malzemenin birbirine yapıştırılması ve sabitlenmesi için kullanılır. Sadece mekanik ya yapısal dayanıklılık değil yüksek derecede ısı yalıtımı ve ısı direnci de sağlar. Sızdırmazlık özelliğinin üst düzey gerekliliği gereken yapılarda ilk tercih edilen yapılardır.

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları  yağa, ısıya ve kimyasal maddelere karşı en yüksek direnci gösteren epoksi maddesinin kullanım alanları da oldukça geniştir. Fiziksel olarak dayanıklılığı, aşınmazlığı, yüksek koruması ve kimyasal etkilere karşı üst düzey direnci ile tanınan epoksi malzemeleri; fiziksel ve kimyasal içerikleri düşünüldüğünde;  spor salonları, endüstriyel iş alanları, otoparklar, alışveriş merkezleri, askeri alanlar, hava alanları ve daha bir çok yerde kullanılmaktadır. Antistatik bir maddedir. Bu yüzden elektronik malzemelerin kullanımının ve statik elektrik bileşenli yapısından uzak durulması gerekmekte olan durumların yoğunlukta olduğu yerlerde kullanılmaktadır.
Gebze Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları  epoksi maddesinin yapısı gereğiyle kimyasal direncinin yüksek olması sebebiyle hastanelerde, kimyasal madde depolarında, nükleer santrallerde ve fiziksel ve kimyasal tepkimeler ile karşılaşması yüksek olan durumlarda sık sık kullanılmaktadır. Sizler de epoksi yaptırmaya karar vermiş ve en iyi firmayı seçmeye çalışan süreçte iseniz, bizlere telefon ya da mail yoluyla ulaşıp merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.