Bizden Haberler

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Firması

Bizden Haberler

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Firması  Elastik Zemin Orta ve ağır mekanik ve kimyasal etkilere bir şekilde  hapis olan  zeminler için tercih edilen. Ve  kullanılmakta olan , yüzü düzeyli, çatlak tamamı ile kapatma özelliği olan. Tam esnek olmayan, temizlenmesi rahat ve zahmet vermeyen, hijyenik, poliüretan esaslı self leveling, mat yahut parlak yüzeyli zemin kaplama sistemidir. Poliüretan zemin kaplama, kauçuk zemin kaplama ve  epoksi zemin kaplama da bu gruba dahil olmaktadır. Poliüretan kaplamalar genel olarak bütün beton ve demir yüzeyler için kullanılmakta olan. Ve içlerinde bulunan kimyasal maddelerden dolayı kesinlile sararma yapmayan, aşınmaya karşı  direnci fazla, tesirli ve aynı zamanda ürünü koruyucu bir kaplama çeşidir.

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Firması  Koruyucu özelliğe sahip olması ile, esnekliği ve darbe engelleyici olması  sayesinde düşme sonucu yada herhangi bir darbe olduğunda meydana gelebilecek herhangi bir  yaralanmaların önüne geçmesi sebebiyle  hatta özellikle çocukların  oyun oynadıkları mekanlar  için tercih edilebilecek  en kaliteli üründür. Elastik Zemin Poliüretan maddesini epoksiden ayıran en göze çarpan özelliklerinden biri de esnek bir ürün oluşundan dolayıdır. Poliüretan esaslı, sigara izlerine karşı dayanıklılık gösteren, sesi emerek gürültüye karşı direnç gösteren, oluşan çatlakları kapatma özelliğine  sahip, aşınmalara karşılık gösteren, esnek yapılı, temizlenmesi hızlı, hijyenik, mat yahut parlak yüzeyli self leveling kaplama sistemidir.

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Firması  Epoksi zemin kaplamaları inşaat alanında bir hayli geniş bir kitleye hitap etmektedir. Ve kullanıcı sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Kum ile eşleştirildiği vakit  kuma  oranla çok daha iyi  temiz ve sağlıklıdır. Üstün drenaj olması özelliği nedeniyle sert yağmur yada herhangi bir afet sonucu oluşabilecek şeylerde kesinlikle su birikinti yapmaz bunun önüne geçer. Zemini her daim kuru tutar  ve zemin üzerinde kayma yapmama  özelliğine sahiptir. Temizliği hızlı ve  kolay bir şekilde yapılabilir. yağmurdan sonra  yada  su ile  kolaylıkla temizlenmesi mümkündür. Bu alanda sizler de bizim tecrübelerimizden ve bilgilerimizden yararlanmak isterseniz bize ulaşın.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.