Bizden Haberler

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Firmaları

Bizden Haberler

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Firmaları bulunduğu bölge de ve çevre illerde zemin kaplama ve sağlamlaştırma uygulamaları yapmaktadır. Sektördeki uzun yıllar sürekli artan deneyimi ve eğitimli personeli sayesinde her zemini tanıyan ve en iyi sonuçları elde eden firmadır. Gebze epoksi kaplama veya diğer zemin işlemleri yapmadan öncesinde zemin çalışması ile uygulamaya hazır hale getirmektedir ve sizlere pürüzsüz sağlam şık ve hijyenik zeminler yapmaktadır. Yaptığı zeminlerin uygulama sonrasında da dayanıklılığını garanti altında tutmaktadır. Depolarınızın zemin kaplama işlerini yaptırırken dikkat etmeniz gereken özellikleri çalışacağınız firmanın bilmesi çok önemlidir. İşini nasıl yapacağını bilmeyen sektördeki diğer firmaların yanlış yaptığı işlemler düzeltilemez sonuçlar doğurmaktadır. Kuralları en iyi bilen zemini tanıyan ve eniyi kontrol sağlayan firmamız sizlere konforu ve kaliteyi getirmektedir.

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Firmaları otopark zemini kaplama hizmeti bu alanda en zor uygulanan hizmetlerden biridir. Çünkü su kanalları ve zeminin tamemen parlak hale getirilmesi için bir kat uygulama daha istemektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, otopark alanında da deneyimleri sayesinde en üst düzey hizmeti vermiştir. Eczane ve hastanelerde zemin kaplaması yapılırken hem yapım aşamasında hem de sonrasında hijyen ve sağlık odaklı çalışılmalıdır. Firmamız bu alanda yapılması gerekenlerin farkındadır ve anti bakteriyel ürünler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeler çevre dostu anti bakteriyel ve hijyeniktir.

Gebze Epoksi Zemin Kaplama Firmaları kolay temizlenebilir yeni yüzeyler yapım aşamasından 7 gün sonra yani tamemen kuruduktan sonra temizleme aşamasında asla solma kırılma ya da desen bozulması gibi görsel bozukluklara sebep olmamaktadır. Çevre işletmelerde en sık yapılan hata zeminde göçük, çatlak ve benzeri deformasyon olan bölgelerin tamamen temizlenmeden epoksi uygulanmasıdır. Firmamız zeminde önce eski uygulama kalıntıları ve deformasyonları zımpara ile düzeltip, zemini epoksi uygulamasına uygun hale getirir. Sonrasında epoksi işlemini en kaliteli malzemelerle uygular. Epoksi uygulaması yapılırken çatlak zeminler doldurulur ve göçükler temizlenir.
Siz de kaliteli ve güvenli hizmet ile tanışmak istiyor iseniz bizlere telefon ya da mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
iletişime geçiniz.
We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.