Bizden Haberler

Gebze Epoksi Uygulaması Yapan Firmalar

Bizden Haberler

Gebze Epoksi Uygulaması Yapan Firmalar günümüz de çok yaygın olarak kullanılan sürekli gelişen inşaat sektörünün yapı taşlarından biridir. Epoksi suya, asite, kimyasallara karşı üstün dayanıklılığı ile kısa zamanda uygulama alanlarını giderek arttırmıştır. İnşaat sektörünün en büyük amacı ve kendini geliştirmek istediği en temel nokta dayanıklılıktır. Tek bir hususta çevresel faktörlerde değil doğal etmenlere karşı dayanıklılık konusunda da araştırmaları sürekli devam etmektedir. Bu aşama da teknoloji ve diğer araştırmalar sonucu karşımıza çıkan en güncel başlık epoksi zemin kaplamadır. Epoksi sürtünmeye ve aşınmaya karşı en dayanıklı zeminleri oluşturur. Renk ve desen olarak bakıldığında her tarzda ürün bulunduran her yüzeye uygun dekoratif ürünlere sahiptir. Epoksi uygulaması yapılan yüzey genelde bilinenin aksine kolay temizlenir. Hijyeniktir ve duruşunda bunu belli eder. İsteğe göre içerisinde bulunacak agrega maddesi ile kaymaz bir zemin elde edilebilir. Diğer zemin kaplamalar baz alındığında yağ ve diğer çevresel etmenlere karşı üstün koruma gösterir. Kimyasal yapısı ve içerdiği maddeler sayesinde esnektir. Çatlama ve kırılma yapmaz. Solvent bulundurmaz.

Gebze Epoksi Uygulaması Yapan Firmalar çoğumuzun bildiği gibi epoksi zemin genel olarak, beton zeminlerin partikül parçacıkların bir kaplama düzlemi oluşturulmak kaydı ile korunarak, tamir edilmesi, sağlamlaştırılması ve dekoratif bir görünüm verilmesi amacıyla kullanılan bir ürün gruplarıdır. İçerisin de bulunan maddeler ve kimyasal yapılarında dolayı, çok geniş bir uygulama alanında; sağlam, dekoratif, güçlü ve hijyenik kimyasal ve fiziksel dayanma gücü çok yüksek, hem uygulama ve hem de sonrasında kullanım ömrü için de insan sağlığına zararsız zeminlerin imalatında her geçen gün daha da fazlalaşan bir taleple kullanılmaktadır.

Gebze Epoksi Uygulaması Yapan Firmalar yapı ve inşaat sektöründe sürekli olarak daha bilimsel ve teknolojik metotlara eğilim ihtiyacı, uzmanlaşmış bilimsel ve teknik araştırmalarla üretilen ve uygulanan ürünlerin yaygınlaşması ve kendilerine uygun alan hazırlaması şansını ve zorunluluğunu dayatmaktadır. Epoksi ve zemin kaplaması hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizlere mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.