Bizden Haberler

Gebze Epoksi Uygulaması Yapan Firma

Bizden Haberler

Gebze Epoksi Uygulaması Yapan Firma Zamanımızda yapıtlar o kadar güzel ki güzel ki insan hayretle bakabiliyor. Peki ya bir binanın bu derece güzel olmasının yanı sıra temeli de o kadar iyi ve sağlam mı? Binanın dış görüntüsünün yanı sıra temelinin de kuvvetli olması gerekir. Temeline yapılan izolasyonun  güzel olmasının yanında  temelinin de sağlam olması ve temel izolasyonunun en iyi şekilde kullanılan malzemelerin de kaliteli olması önem arz etmektedir. Temel izolasyonu ile  binanın bütün kısmı koruma altına girmiş olur. Ve bu şekilde binanın sağlamlık süresi de uzatılmış olur.

 

Gebze Epoksi Uygulaması Yapan Firma Binanın temel kısmını, binayı etkileye bilecek kötü olan  dış etkenlerden muhafaza ederek  binanın korunması için yapılan bütün çalışmalara temel izolasyon adı verilmektedir.  Temel bohçalama izolasyon’u yapı için hayati önem taşıyan bir uygulamadır. Bina yapılırken  kullanılmakta olan betonun ve içerisinde bulunan demirlerin su ile  temas etmesi halin de. Ortaya kötü sonuçlar çıkar. demiri zamanla  çürütüp paslandırır ve  dayanıklılığını azaltır. Bunun yanı sıra su ve demir temas ettiği vakit ortaya çıkacak olan pas, betonun zaman içerisinde çatlamasına ve bir süre daha sonra dağılmasına sebep olur.

Gebze Epoksi Uygulaması Yapan Firma Temel izolasyona başlanılmadan önce  hazırlık aşaması denilen bir kısım vardır.  Öncelikle izolasyon nereye uygulanacak ise o alan tamamı ile temizlenip  hazırlanmalıdır. Binanin temel kısmı ayarlandıktan  sonra herhangi bir olay sebebi ile oluşabilecek yer altı sularının bir araya gelmesi  için,  mıcırlama işlemi yapılır. Bu işlem yapıldıktan sonra  ise izolasyonun bağlaması yapılması için yaklaşık 1 metre üzeri yüksekliğinde sağlam duvar oluştulur. Duvar ve betonun birleşimi yapılacak olan kısımlara  pat yapılmak için yapılması gerekli  olan temel bohçalama izolasyonu kısmına geçiş başarılı bir şekilde tamamlanmış olur. Gebze epoksi firması olarak teknolojiyi en yakından takip ederek müşterilerimize en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Hizmetini Vermiş olduğumuz alanlarda son derece iddialıyız. Bu iddiamızın sebebi yıllardır bu alanda edinmiş olduğumuz tecrübelerdir.

Bilgi için bizimle iletişime geçin.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.