Bizden Haberler

Gebze Epoksi Uygulama Firmaları

Bizden Haberler

Gebze Epoksi Uygulama Firmaları  Su yalıtımı, günlük hayatımızda bizlere mutlaka gerekli olacak bir üründür. Nedeni günlük normal yaşamımızda bizlere evimize oturduğumuz alana zararı olabalicek önemli faktörlerden biri tartışmasız suların verebileceği zararlardır. Bunun önüne geçebilmek için su yalıtım yapılması tavsiye edilir. Bunun yanı sıra yer altı kısmında bulunan sularda aynı şekilde binanın temeline zarar verebilir. Bunun içinde su yalıtım yapılması gerekmektedir. Toplum olarak bütün insanlar yaşamakta olduğu yeri korumak adı altında oraya gelebilecek zararların önüne geçebilmek için çeşitli önlemler alır. Her geçen gün teknolojinin durmadan ilerleyişi bizim bu konuda daha kolay ve daha güçlü bir tedbir almamızı sağlamaktadır. İşte teknolojinin bizlere getirmiş olduğu  koruma çeşitlerinden bir tanesi de yalıtım olmaktadır. Yalıtım bir çok malzemenin bir araya getirilmesidir. ve farklı yöntemler uygulanarak yapılabilmektedir.  Bunlardan birinin ismi de poliüretan su yalıtımıdır.  Poliüretan; yoğunluğu az derecede  olan cam, vernik ya da köpüğe benzeyen lastik gibi bir moleküldür. 

Gebze Epoksi Uygulama Firmaları  Poliüretan su yalıtım sistemi ikiye ayrılarak yapılır. Bunlar Püskürtme ve sürme metodudur. Sürme yalıtım sistemi olarak adlandırılan yöntem genel olarak tercih edilen hızlılık  sağlayan teknolojik bir sistemdir. Uygulanmış olduğu kısımda daha estetik bir görünüm ve uzun süre kalması ile bilinmektedir. Diğer bir Sürme yalıtım dediğimiz olay ise çoğunlukla inşaatlarda yapılmakta olan  bir uygulamadır.  tercih edilen bir yöntemdir. Bu dönemlerde kolay olması sebebi ile tercih edilme olasılığı artış göstermekte ve kullanan kişi sayısı da artmaya başlamıştır.

Gebze Epoksi Uygulama Firmaları  Poliüretan su yalıtım malzemeleri çoğunlukla suya sürekli olarak ulaşabilecek yerlere uygulanmakta olan bir yalıtım çeşidir. Yüzey kısımlara uygulanarak oradan içeriye herhangi bir ıslaklık girmesini engeller ve bizlere suyun verebileceği zararlardan korur.  Aşırı yağmur suyu, balkon veya evlerin çatı kısımlarına kolayca ulaştığı için o kısımlara zarar vermektedir. bu nedenle insanlar buna çözüm aramaktadırlar. İşte bu neden dolayı bir çok farklı metot denenmiş ve bu zararın önüne geçebilmek amaçlanmıştır. 

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.