Bizden Haberler

Epoksi Zemin Kaplama Yapan Firmalar Gebze

Bizden Haberler

Epoksi Zemin Kaplama Yapan Firmalar Gebze bu makale de öncelikle sizlere epoksi zemin kaplama hakkında bilgi vereceğiz. Epoksi termosetler ürün grubunda bulunan kimyasal bir salgı maddesidir. Epoksi maddesinin su ve asite karşı direnci çok yüksektir. Zaman geçse de dirençleri azalmaz ve özelliklerini kaybetmezler. Epoksi sistemi, epoksi reçinesi ve bir kürlenme ajanından oluşmaktadır. Epoksi zemin kaplama reçinesindeki tekil moloküller kürlenme ajanı ile birleşip uzun zincirleme molekül bağlarını oluştururlar. Bu bağlara polymer ismi verilir. Oluşturulan yeni birleşim; karışım yeterince birleştiğinde sert bir polymer oluşturur. Normal koşullar da iki komponentli olan epoksiler, diğer termoset plastiklerin yapısına benzer olarak bir süre sonra sıvı halden katı hale geçiş yapar ve takibinde devam eden ortalama 24 saat içerisin de kuruma gözlemlenir. Kuruma sonucunda üzerine basılabilecek duruma gelmiş olur. Daha sonra genellikle 1 hafta içinde istenilen ve kullanılabilinecek duruma gelmiş olur.

Epoksi Zemin Kaplama Yapan Firmalar Gebze günümüzde epoksi artık çoğu yerde karşımızda çıkmaktadır. peki epoksi nerelere uygulanır? istediğimiz her yerde kullana bilir miyiz? Oluşturdukları yapıyı çevresel ve doğal etmenlere karşı mümkün olan en dayanıklı hale getirmek her zaman yapı sektörürünün en büyük tartışma ve yarış konusudur. Yapı sektöründe yapılan en büyük ve en geniş çaplı araştırma konularının başlığı nasıl maksimum dayanıklılık sağlanabileceği ile ilgilidir. Bu aşama da ise karşımıza epoksi çıkmaktadır. Epoksi zemin kaplama her türlü kara ve deniz yapısında, doğal etmenlerin ve sanayinin oluşturabileceği en kötü koşullarda karşı iç ve dış yapı zeminlerini güzel görünümlü malzemelerle kaplayarak korumak için geliştirilenen yeni yapı malzemesi grubudur.

Epoksi Zemin Kaplama Yapan Firmalar Gebze sizler de en kaliteli ve en güvenli epoksi firmasından yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz. Firmamız ile telefon yada mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Yılların deneyimi ve alanında eğitimli uzman çalışma kadromuz sizlere yardımcı olacaktır. Firmamız, aynı sektör de ki diğer şirketlerden farklı olarak sadece satış aşamasında değil sonrasında da sizlerin yanındadır.
Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.