Bizden Haberler

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Gebze

Bizden Haberler

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Gebze kullanışlı ve şık yüzey düşleyen, insan fazlalığının çok olduğu kapalı yerlerde hijyeni basit bir malzeme arayışında olanların ilk tercihi epoksi, zemin uygulamalarında avantajları ile öne çıkmış maddelerden bir tanesidir. Özellikle endüstriyel yerlerde yüzeyler çok fazla kullanımdan ötürü kısa sürede yıpranabilmekte. Bu problemle karşılaşmamak içinse uzun süre direnebilen bir madde tercih edilmesi gerekir. Epoksi tam olarak bu hususda aranan tüm özellikleri sunar. Suya, asite ve alkali maddelere karşı son derece dirençlidir. Epoksi hijyeniktir, kolay dezenfekte edilebilir. Görüntü olarak da şık bir yapısı vardır. Epoksi yüzey kaplama şirketleri dilovası’nda bu alandan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

 

Neden Epoksi Zemin Kaplama Tercih Edilmeli?

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Gebze Epoksi öncelikle çok dirençlidir. Ağır uygulamaların yapıldığı yerlerde bile çok uzun zamanlar kullanıma uygundur. Yüksek hijyenin gerekli görüldüğü endüstriyel mutfaklar, restoranlar, okullar gibi yerlerde de bu madde dilenen sonuç elde edilecektir. Fabrikalardan mağazalara kadar pek çok alanda epoksi zemin uygulaması kolaylıkla uygulanabiliyor. Bu işin uygulanmasının değişik gayeleri olabilir. Kimi noktalarda dirençlilik ön plana çıkar, bazı hususlarda ise epoksinin şık bir görünüm yaratmasından yararlanılır. Epoksi zemin kaplama şirketi Gebze araştırması yapıyor iseniz profesyonel şirketler ile iletişim haline geçebilirsiniz. Dileğiniz olan uygulamayı bizlerin desteği ile tamamlayabilirsiniz.

 

Epoksi Kaplaması Yapılırken Önemli Detaylar

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Gebze Epoksi uygulaması yapılması istenen yere uygun renk seçimi yapılır. Sonrasında yerin özellikleri göz önüne alınır. uygulanılacak olan bölgede hasar var ise bunlar düzeltilir. Gerekli ise zımparalama veya dolgu uygulanır. Epoksi adımına geçiş yapılmadan önce ise yüzeyin hijyeni sağlanır.Sonrasında aşamalarla astar, ara kat maddesi ve epoksi uygulaması bütünlenir. Son aşama olarak epoksinin kuruması için beklemek kalır. Epoksi yüzey tam olarak kurumadan yüzeye basarak, üzerine malzeme koymak zemine zarar verebilir. Tamamen kuruduktan sonra rahatlıkla kullanılabilir. İnsan sağlığı açısından son derece güvenilirdir, temizlenmesi kolay olan ve görüntü bakımından da estetik olan epoksi uygulamaları giderek yaygınlaşmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.