Bizden Haberler

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatı Gebze

Bizden Haberler

Epoksi zemin kaplama fiyatı gebze kullanıldıkları yerlerde hem dirençlilik hem de görüntü olarak diğer zemin çeşitlerine göre çok daha kârlı olan epoksi zemin kaplama bir tür kimyasal çeşididir. Yüzeye uygulanan malzemenin isminin epoksi olmasından kaynaklı bu adı almıştır. Bu uygulama çeşidi yüzeyin daha parlak görünmesini de sağlamış olur. İç ve dış zemin kaplama olarak kullanılır. Betondan şapa varana kadar birçok yüzey üstüne üst katman olarak yapılabilir. Epoksi zemin kaplama şirketleri tuzla hizmetleri hakkında çok daha ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Uygulama aşaması da son derece basit olan epoksi, yaşam alanlarınızda kullanıma uygun olarak tasarlanır.

 

Epoksi Zemin Nedir?

Epoksi zemin kaplama fiyatı gebze  epoksi, zeminlere kaplanan madde türlerinden bir tanesidir. Solvent bulunmadığı için yanmaz ve kesinlikle güvenlidir. Bu maddenin bir farklı avantajı bakterilerin epoksi uygulanan ortamda yaşam sürememeleridir. İnsan ve başka varlıkların sağlığına zarar vermez. Görünüş olarak ise parlak zemindir. Estetik yönden değerlendirilmiş olduğunda epoksi zemin pek çok zemine göre daha şık görünür. Zeminlere güçlü halde tutunur ve dirençlidir. Temizlenebilmesi kolay bir zemindir. Ekstra temizliğe gerek dıuyan yerler için oldukça uygundur. Fabrikalar, marketler, mağazalar, gıda üreten yerler, evler, hastaneler için uyumlu malzemedir. Genel olarak gri, mavi, bej gibi renkleri tercih ediliyor olsada farklı renk çeşitleri de sunuyor ve genel dekora göre bu renklerden yararlanılabilir.

Epokside Doğru Uygulama Önemli

Epoksi zemin kaplama fiyatı gebze Her çeşit inşaat işçiliği ve yüzey kaplama sistemlerinde bulunduğu gibi epoksi zemin kaplama için de doğru uygulama yapmak önem taşır. Epoksi yıpranmalara karşı dayanıklı bir maddedir fakat gerçek sonucu alabilmek için üzeine durulması gereken bazı hususlar bulunur. Uygulama zemininden kuruma aşamasına kadar bu kaplama sistemi uygulanırken son derece titiz çalışmak gerekir. Aksi halde istenilen görünüm elde edilemeyebilir. Epoksi zemin kaplama şirketleri Tuzla çevresinde epoksi kaplama araştırması yapıyorsanız bu hizmeti veriyor olan güvenilir firmalardan destek alabilirsiniz.. Zemin kaplama uygulaması kısa zamanda hazırlanabilen bir uygulamadır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.