Bizden Haberler

Epoksi Zemin Kaplama Firması Gebze

Bizden Haberler

Epoksi Zemin Kaplama Firması Gebze Epoksi, yıllarca çok fazla yerde uygulanmış olup, günümüzde yüzey uygulamaları sektöründe fazla sık tercih ediliyor. İlk yaygınlaştığı vakitlerde inşaat alanında, iç ve dış mekanların dizaynında, su ve izolasyon yalıtımında kullanıma sunulmaktadır. Günümüzde halen sektörde kullanılmaktadır ve pek çok zemin uygulamalarında da tercih ediliyor. Sizler de yaşam sürdüğünüz binaya epoksi zemin uygulaması uygulatmak istiyor iseniz. Hemen Epoksi Zemin Uygulaması İzmit ile iletişime geçebilirsiniz. Epoksi esasen farklı farklı bileşenlerden oluşmuş olan bir çeşit boyadır. Bu boya ile birlikte gri, açık mavi ve bej olmak amacıyla 3 farklı renk çeşidinde yüzeylerinizi kaplatabilirsiniz. Görüşmüş bulunduğunuz şirketin epoksi zemin kaplama kataloğundan değişik modellere göz gezdirerek kendinize has, kreatif zemin dizaynınızı oluşturabilirsiniz.

Epoksi Kısa Sürede Hazır

Epoksi Zemin Kaplama Firması Gebze Epoksi, üst kısımda anlatıldığı gibi bir çeşit boyadır ve yüzeye döküldüğü ilk vakitte de sıvı halde bulunur. Hava koşullerına bağlı kalarak 1 hafta on gün kadar zaman diliminde katı hale gelerek basılıp, kullanıma uygun hale gelir. Sizin istemiş olduğunuz zemin tasarımı de bu zaman dilimi süresince boya üzerine işlenmiş olur. Bir hafta sonunda epoksi kaplama uygulanmış olan yüzeyi sizlerin kullanımına sunmuş oluyoruz.

Epoksi Zemin Kaplama Firması Gebze Epoksi zemin uygulama sistemleri pek çok darbeye karşı dairençlidir. Ve aradan uzun zaman geçtikten sonra bile kesinlikle yıpranma olmuyor ve ve çok çok sağlam bir şekilde güzelliğini asla, kesinlikle kaybetmiyor, koruyor. Tasarımın kuruduğu ilk gün nasıl görünüyor ise diğer günler ve diğer yıllarda da estetik değerini ve dayanıklılığını kaybetmiyor. Bundan dolayı pek çok fazla şirket tarafından tercih edilmiş oluyor. Epoksi zemin uygulaması leke ve kirlere karşı da dirençli olduğu için temizlenmesi en çok güç lekeleri bile çok çok kolay temizlemenize yardımcı oluyor. Bunlar dolayısı ile sizler de binanıza epoksi yüzey kaplaması uygulatmak istiyor iseniz Epoksi Zemin Uygulaması İzmit  ile kolayca iletişime geçebilir ve uygulatmaya başlayabilirsiniz.

Çok daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.